18 Ekim 2014 Cumartesi

missha sıkılaştırıcı ve beyazlatıcı maskeleri

slm güzellikler :)) 
sizlere kullanmakta olduğum ve o bittiğinde kullanacağım maskeleri tanıtmak istiyorum...
karşınızda missha sıkılaştırıcı uyku maskesi ve pirinç özlü beyazlatıcı maske...

( not: bu maskeyi missha nın netteki sitesinden 28tl ye aldım) 

 mıssha... bu maske, markanın kullandığım ilk ürünü... nar özlü uyku maskesi şeklinde geçen ve cildinizi sıkılaştıracağını vaad eden bir missha ürünü.... akşam cildinizi temizledikten sonra bu maskeyi aynen krem gibi cildinize yukarı doğru masaj yaparak uyguluyorsunuz. bu kadar. sabah kalkınca parlak, bakımdan çıkmışcasına bir ciltle karşılaşıyorsunuz. düzenli kullanımda sıkılaştırıcı etkisi görülebilir ama ben ne yalan söyleyeyim düzenli kullanamadım :( ama sabah kalktığım canlı bir cilt görmek beni çok mutlu etti. 

bu maske bittiğinde sabah ve akşam kullanılması önerilen pirinç özlü, cilt tonunu eşitlemeyi ve beyazlatmayı vaad eden aşağıdaki maske...( not: bu maskeyi internetteki missha sitesinde 30tl ye aldım)

bu maskeyi de kullandığımda inşallah vaad ettiği etkileri görürüm ve size de olumlu eleştirilerle ürünü anlatırım. şimdilik sevgiyle kalın, güzel kalın, bakımlı kalın, huzurlu kalın :) 4 yorum:

 1. Blogunu süslü şirinenin blog keşif etkinliğinden buldum takipteyim

  Bloguma beklerim http://pembemakyajcantam.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. Yorumlarını bekliyorum canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Canısı :) nar özlü maskenin noktası virgülüne ne vaad ediyorsa sunduğunu söyleyebilirim. hele ki kış gelmişken ciltler solmuşken parlaklık vermek için birebir. akşam temiz cilde sürüyorum ve sabah pamuk gibi bir yüzün yanı sıra ciddi anlamda cildimin ışıldadığını görüyorum. tavsiye ederim.
   bu maskeyi bitirmeden pirinç özlü olana geçmek istemedim. onu kullandığımda onu da hemen sana bildireceğim :)) öpüyorum

   Sil
 3. Merhaba bloğunuzu blog keşif etkinliğinden buldum :) Bende bekliyorum http://mavimsitatlar.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil